ФОРУМ О СТРОИТЕЛЬСТВЕ В СПБ И МОСКВЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ О СТРОИТЕЛЬСТВЕ В СПБ И МОСКВЕ » АРХИВАРИУС » Намет для риболовлі


Намет для риболовлі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Люблю риболовлю, а не так давно попалася на очі в інтернет-магазині
намет для риболовлi . Сподобалася одношарова намет TREK PLANET FISHERMAN 4 виконана в забарвленні камуфляж - прекрасний варіант для риболовлі, полювання і походів вихідного дня. Компактна, просто і швидко встановлюється. Зручно переносити навіть без рюкзака. Тент намету виконаний з міцного поліестеру з водонепроникним PU просоченням, а додатково проклеєні шви захищають від проникнення опадів всередину намету. Дно намету виготовлено із зносостійкого армованого поліетилену. Намет добре вентилюється за рахунок протимоскітної сітки в повний розмір двері і вентиляційного вікна у верхній частині намету з непромокаючої накидкою. Подумаю-мабуть замовлю скоро цей намет.

2

Дам адресу veliki.com.ua/palatki/filter=purpose:tent_for_fishing / сусідові - він говорив, що намет потрібен. Нехай думає.

3

У мене є такий намет і вона мені дуже подобається - в ній добре в будь-яку погоду. ДО РЕЧІ, купував в цьому ж магазині.

4

Возьмите для рыбалки камуфляжную футболку марки M-Tac или Helikon-Tex. Обе фирмы очень крутые и качественные. M-Tac побюджетнее будет, но качеством не уступает ни капли.
Я заказываю в Килла камуфляжные футболки этих фирм https://killa.com.ua/katalog/odezhda/ma … -futbolki/ , у них цены самые справедливые. Много раз попадал на приятную акцию, но за этим надо следить, чтоб попасть на спец цену) Еще в Килла видел очень много аксессуаров для рыболовов, может вам понадобится что-то.


Вы здесь » ФОРУМ О СТРОИТЕЛЬСТВЕ В СПБ И МОСКВЕ » АРХИВАРИУС » Намет для риболовлі