ФОРУМ О СТРОИТЕЛЬСТВЕ В СПБ И МОСКВЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ О СТРОИТЕЛЬСТВЕ В СПБ И МОСКВЕ » АРХИВАРИУС » Квартира в Киеве


Квартира в Киеве

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Добрый вечер!
Дорогие киевляне, подскажите пожалуйста, проверенные сервисы, в которых сейчас адекватные цены на квартиры. Буду очень благодарна за помощь!

2

А б вам не радив шукати квартиру через сервіси. На те є кілька причин: по-перше, якщо ви купуєте квартиру через посередників ціна завжди вища; по-друге, є велика ймовірність, що купуючи квартиру через посередників вас можуть обдурити. З цього раджу при покупці квартири звертатися на пряму до забудовника. Зараз в Києві багато різних новобудов, але мені особливо сподобалася ЖК Polaris Home & Plaza polaris.kiev.ua, це новобудова в Оболонському районі Києва. Як на мене це відмінний варіант для покупки квартири і тому є кілька причин: ЖК розташований в хорошому районі Києва з відмінною транспортною розв'язкою і можливістю без проблем дістатися в будь-яку частину Києва. У самому ЖК заплановано будівництво дитячого садка, спортивних залів, ТЦ і затишних місць для відпочинку, а підземний паркінг дозволить вам забути про проблеми двору повного машин. Все це дає саме те відчуття затишного і комфортного життя до якого ми так прагнемо. Раджу вам поглянути на цей варіант.

Отредактировано Forbidden_zon (2021-01-27 21:00:21)


Вы здесь » ФОРУМ О СТРОИТЕЛЬСТВЕ В СПБ И МОСКВЕ » АРХИВАРИУС » Квартира в Киеве