ФОРУМ О СТРОИТЕЛЬСТВЕ В СПБ И МОСКВЕ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Металошукач

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

А у кого є у володінні металошукач Гаррет АС 250, як він взагалі в користуванні, чи є недоліки або навпаки його варто купити не замислюючись?

2

Так як вам сказати, з одного боку хороший робочий металошукач, конячка одним словом, але по зручності, немає цифрового індикатора, є просто ділення з картинками того що шукаєш.

3

KimLim написал(а):

Так як вам сказати, з одного боку хороший робочий металошукач, конячка одним словом, але по зручності, немає цифрового індикатора, є просто ділення з картинками того що шукаєш.

А що цей індікатор дуже важливий? Якщо я починаючий.

4

У мене такий металошукач, я вже на ділення не дивлюся, єдине, що я дивлюся це індикація глибини, а в іншому все на слух визначаю по тональності сигналу. Ось зайдіть сюди https://metalloiskateli.com.ua/uk/metalloiskatel-b-u , тут багато цікавих металошукачів продається.  Я саме у них купив свій металошукач б\у.

5

За свої гроші просто відмінний металошукач, навіть моно котушку не міняйте, користуйтеся штатної, вона прекрасно справляється зі своїми завданнями.

6

з одного боку хороший робочий металошукач, конячка одним словом, але по зручності, немає цифрового індикатора, є просто ділення з картинками того що шукаєш.